ÜYE OL
|

Kayseri Gezi Rehberi

Erciyes Dağı
Kayseri’nin simgesi olan Erciyes Dağı’nın hangi mevsim olursa olsun tepesinin erimeyen karı ve dağılmayan dumanı belki de birçok medeniyet görmüş geçirmiş olmasından… 3916 metre yüksekliğiyle yeryüzüne tepeden bakan ve yüzyıllar önce büyüleyici Kapadokya coğrafyasını oluşturan Erciyes Dağı, günümüzde de popüler bir kayak merkezi olarak onlarca tesisiyle . . . Kayseri’nin simgesi olan Erciyes Dağı’nın hangi mevsim olursa olsun tepesinin erimeyen karı ve dağılmayan dumanı belki de birçok medeniyet görmüş geçirmiş olmasından… 3916 metre yüksekliğiyle yeryüzüne tepeden bakan ve yüzyıllar önce büyüleyici Kapadokya coğrafyasını oluşturan Erciyes Dağı, günümüzde de popüler bir kayak merkezi olarak onlarca tesisiyle . . . 

Kayseri’nin simgesi olan Erciyes Dağı’nın hangi mevsim olursa olsun tepesinin erimeyen karı ve dağılmayan dumanı belki de birçok medeniyet görmüş geçirmiş olmasından… 3916 metre yüksekliğiyle yeryüzüne tepeden bakan ve yüzyıllar önce büyüleyici Kapadokya coğrafyasını oluşturan Erciyes Dağı, günümüzde de popüler bir kayak merkezi olarak onlarca tesisiyle . . .Kayseri’nin simgesi olan Erciyes Dağı’nın hangi mevsim olursa olsun tepesinin erimeyen karı ve dağılmayan dumanı belki de birçok medeniyet görmüş geçirmiş olmasından… 3916 metre yüksekliğiyle yeryüzüne tepeden bakan ve yüzyıllar önce büyüleyici Kapadokya coğrafyasını oluşturan Erciyes Dağı, günümüzde de popüler bir kayak merkezi olarak onlarca tesisiyle . . .Kayseri’nin simgesi olan Erciyes Dağı’nın hangi mevsim olursa olsun tepesinin erimeyen karı ve dağılmayan dumanı belki de birçok medeniyet görmüş geçirmiş olmasından… 3916 metre yüksekliğiyle yeryüzüne tepeden bakan ve yüzyıllar önce büyüleyici Kapadokya coğrafyasını oluşturan Erciyes Dağı, günümüzde de popüler bir kayak merkezi olarak onlarca tesisiyle . . .Kayseri’nin simgesi olan Erciyes Dağı’nın hangi mevsim olursa olsun tepesinin erimeyen karı ve dağılmayan dumanı belki de birçok medeniyet görmüş geçirmiş olmasından… 3916 metre yüksekliğiyle yeryüzüne tepeden bakan ve yüzyıllar önce büyüleyici Kapadokya coğrafyasını oluşturan Erciyes Dağı, günümüzde de popüler bir kayak merkezi olarak onlarca tesisiyle . . .

Kayseri’nin simgesi olan Erciyes Dağı’nın hangi mevsim olursa olsun tepesinin erimeyen karı ve dağılmayan dumanı belki de birçok medeniyet görmüş geçirmiş olmasından… 3916 metre yüksekliğiyle yeryüzüne tepeden bakan ve yüzyıllar önce büyüleyici Kapadokya coğrafyasını oluşturan Erciyes Dağı, günümüzde de popüler bir kayak merkezi olarak onlarca tesisiyle . . .
SON EKLENENLER
ANADOLU SAĞLIK TURİZM DERNEĞİ
Atatürk Bulvarı Hastane Caddesi No.44 /1 Kocasinan/ KAYSERİ
Tel: 0 352 333 22 33 / 110
Web tasarım ajansı Medyatör