ÜYE OL
|

Tekden Hastanesi

 Gevher Nesibe Mahallesi Gür Sokak No : 4 Kocasinan / KAYSERİ
 iletisim@kayseritekden.com
Tekden Hastaneleri; özveriyle çalışan alanında uzman doktorları, güler yüzlü hastane personelleri ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ile Kayseri’nin ilk özel tıp merkezini 1993 yılında kurarak ilk hastasını kabul etmiştir.

Türkiye’nin ilk özel kalp hastanesi olan Kayseri Kalp Hastanesi’ni 1998 yılında hizmete açarak hastalarına en iyi hizmeti vermeyi taahhüt etmiştir. Yüksek standartlarda tanı ve tedavi hizmetleri vererek hızlı büyümesine ivme kazandırmış ve Tekden Tıp Merkezi’ni, Kasım 2003’te Denizli Tekden Hastanesi’ni ve son olarak da Mart 2007’de Kayseri Tekden Hastanesi’ni hastalarının hizmetine sunmuştur.

Tekden Hastaneleri, tıp alanındaki bilimsel çalışmalar ve yenilikleri yakından takip ederek ileri teknoloji cihazlar ile son yöntem ve uygulamaları, merkezlerindeki tanı ve tedavi süreçlerine dâhil etmeyi ilke edinmiştir. Hastanelerde yalnızca hastaların değil, hasta yakınlarının da konforu düşünülerek onlara özel oda ve yemek seçenekleri sunulmaktadır.

Kaliteli sağlık hizmetlerini hak edilen özen, konfor ve ilgiyle hastalarına sunan Tekden Hastaneleri; hastalarına misafir odaklı yaklaşarak bu değerler ışığında her geçen gün yenilenmeye, gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.

Sunulan başarılı sağlık hizmetleriyle Türkiye’nin yanı sıra Irak, Suriye, Katar, İran, Lübnan, Mısır, Suudi Arabistan, Fas ve Tunus gibi farklı ülkelerden de binlerce hastaya kaliteli sağlık hizmeti verilerek sağlık turizmine katkı sağlanmaktadır. Hastaların tedavilerinden sonraki mutlulukları, tüm emeklerin doğru bir yolda harcandığını göstermektedir.
ANADOLU SAĞLIK TURİZM DERNEĞİ
Atatürk Bulvarı Hastane Caddesi No.44 /1 Kocasinan/ KAYSERİ
Tel: 0 352 333 22 33 / 110
Web tasarım ajansı Medyatör